O Festiwalu:

Dynamika i nieograniczoność rozwoju Internetu to fakty niepodważalne i niosące za sobą różnorodne konsekwencje. Wiedza na temat Internetu wciąż ewoluuje, stwarzane przezeń możliwości biznesowe są w wielu kwestiach diametralnie inne od ich tradycyjnych ram. Internet to prawdziwe pole do popisu dla osób elastycznych, nieustannie rozwijających się i edukujących, poznających nowe trendy i śledzących sieciowe aktualności. Na bazie spektakularnych sukcesów internetowego biznesu bez wahania można stwierdzić, że odpowiedni pomysł, połączony z szybkością jego wdrożenia, przemyślaną strategią i umiejętnościami, może w niedługim czasie przemienić się w serwis, przynoszący milionowe zyski.

Rynek zgłasza potrzeby, my wychodzimy im naprzeciw. Tworząc e-biznes festiwal chcemy je zaspokoić, co z pewnością będzie miało istotny oddźwięk w przyszłości. Łączymy swoją elastyczność z niemierzalnym potencjałem Internetu i jego tematyką, organizując projekt nowoczesny i innowacyjny zarazem.

E-biznes Festiwal to unikalny cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych, prezentujących sposoby wykorzystania nowych technologii do zaistnienia w sieci. Pierwszą edycją festiwalu rządzić będzie cyfra „3” – trzy dni szkoleń (9 – 11 maja 2011) i trzy bloki tematyczne: e-commerce, e-marketing i e-biznes (kilkanaście bezpłatnych szkoleń w ramach każdego bloku).

To praktyczna wiedza, którą będzie można niezwłocznie zastosować i przetestować w rzeczywistości. Prelegenci to osoby aktywnie działające w branży internetowej, kształtujące trendy w swoich dziedzinach, profesjonaliści z sukcesami.